Auburn 2 Blacksburg 0
Pulaski Co. 10 Floyd Co. 7
Fort Chiswell 9 Richlands 2
Patrick Co. 19 Radford 0-5 inns
Grayson Co. 14 Geo. Wythe 3- 5 inns.
Union 3 Richlands 2
River Ridge District
Auburn 2 Blacksburg 0
Pulaski Co. 10 Floyd Co. 7
Fort Chiswell 9 Richlands 2
Patrick Co. 19 Radford 0-5 inns
Grayson Co. 14 Geo. Wythe 3- 5 inns.
Union 3 Richlands 2
Auburn 10 Giles 1
Pulaski Co. 3 Salem 2
Floyd Co. 3 Radford 2
Chilhowie 11 Rural Retreat 5
Graham 2 Woodrow Wilson (WV) 0
Abingdon 12 Lee High 0
Patrick Henry (GS) 5 Honaker 3
Thurs. Mar. 28
Auburn 12 Fort Chiswell 2
Alleghany 13 Carroll Co. 3
Eastside 12 Holston 2- 5 inns.
Honaker 7 Ridgeview 4
John Battle 5 Providence (TN) 1
Graham 9 Bluefiedl (WV) 9 – 7 inns- Suspended- Darkness
Patrick Henry (GS) 12 Twin Springs 8
River View (WV) 21 Twin Valley 8
Rye Cove 18 Jenkins (KY) 2
Geo. Wythe 22 Bland Co. 0
Wed. Mar. 27
Parry McCluer 6 Narrows 1
Pulaski Co. 9 Christiansburg 1
Radford 10 Giles 0
Chilhowie 5 Grayson Co. 0
Honaker 15 J I Burton 4
Blacksburg 9 Pulaski Co. 0
Rural Retreat 22 J I Burton 6-5 inns
Union 4 Chilhowie 3.
Abingdon 22 Lee High 0 – 5 inns.
Johnson Co. (TN) 19 Northwood 2
Northside 5 Hidden Valley 4- 1st Game
Northside 12 Hidden Valley 2- 2nd Game
Auburn 20 Galax 2- 5 inns
Fort Chiswell 21 Bland Co. 1- 5 inns
Cave Spring 10 Pulaski Co. 7
Grayson Co. 10 Giles 0
Abingdon 11 Central-Wise 0
Graham 11 Geo. Wythe 8
Eastside 12 Patrick Henry 10
Alleghany 2 Riverheads 1
Pulaski Co. 13 Floyd Co. 2
Auburn 11 Narrows 1
Rural Retreat 7 Fort Chiswell 6
Radford 6 Giles 6- tie
Chilhowie 16 Grayson Co. 4
Carroll Co. 11 Bassett 1
Marion 11 Northwood 1
Abingdon 15 Va. High 2 – 5 inns.
Central-Wise 8 Letcher Co. (KY) 1
Hidden Valley 72 Pulaski Co. 51- Class 3 Region D- 1st Rd.
EC Glass 62 Blacksburg 58- Class 4 Region D- 1st rd.
Jefferson Forest 64 Salem 34- Class 4 Region D-1st rd.
Western Albemarle 79 Alleghany 34 – Class 3 Region C- 1st Rd.
Graham 58 Lebanon 49 – Southwest Dist. – Semi-final
Virginia High 72 Marion 42- Southwest Dist. – Semi-final
Parry McCluer 74 Narrows 61- Pioneer Dist.- Championship
Bath Co. 63 Eastern Montgomery 57 – Pioneer Dist,- 3rd Place
Grayson Co. 65 Galax 43 – Mtn. Empire – 3rd Place
Honaker 49 Chilhowie 30- Hogoheegee Dist. -Championship
Patrick Henry 73 Rural Retreat 53 – Hogoheegee Dist. – 3rd Place
Gate City 48 Union 37 – Mtn 7 Dist.- Championship
Twin Springs 50 Rye Cove 39 – Cumberland Dist. – Semi-final
Eastside 60 Thomas Walker 49 – Cumberland Dist- Semi-final
Patrick Henry 68 James River -Midlothian 50- Class 5 Region D- 1st Rd.
Fri. Feb. 16
10 – Magna Vista ( 7-16) @ 7– Wm. Byrd (12-12)
9-Pulaski Co (6-16) @ 8– Hidden Valley (8-14)
Tues. Feb. 20
8/9 winner @ 1- Tunstall ( 23-1)- 6 pm
7/10 winner @ 2- Northside ( 21-3) -6 pm
6- Abingdon ( 14-10) @ 3- Carroll Co. ( 21-1)- 6 pm
5- Lord Botetourt ( 11-12) @ 4- Cave Spring ( 14-9) – 6 pm
Fri. Feb. 23 – Semi-finals @ Va. Tech- 6pm & 8 pm
Sat. Feb 24 – Championship @ Va. Tech – 8 pm
Three Rivers – Tourney Championship – Thurs. Feb. 15- Floyd Co. (16-6) @ Carroll Co. ( 21-1) – 7 pm
Class 3 – Region D – Fri. Feb. 16- 1 st. Rd.
10 – Magna Vista ( 7-16) @ 7- Wm. Byrd (11-12)- 6 pm
9- Pulaski Co. ( 6-16) @ 8 – Hidden Valley ( 8-14) – 6 pm
As of Mon. Feb.12-Top 10 Makes Playoffs